תמונות מספרות

ים של חוויות  

מוזמנים לעיין במשוב לקוחות

חוות דעת מפליגים

יוני ורט


חזי הוא איש מיוחד:חזי בעל המון ניסיון בהדרכה. יתרונו בכך שהוא יודע לקחת חומר מורכב ולהסביר אותו באופן יסודי ומובן כך שלא לא צריך לשנן בעל פה. פשוט - מי שעובר אצל חזי מבין את החומר !יודע להתאים עצמו לכל חניך למהיר התפיסה וגם למהיר יותר, מבלי לפגוע באף אחד.מזהה את נקודות החולשה והחזקה של כל שייט מתחיל ויודע להביא אותו מוכן למבחן, אך יותר חשוב - מוכן להפלגות האמיתיות בים הפתוח.חזי הוא שייט ומדריך בעל ניסיון ימי רב ובמגוון תחומים שייט, מכונה, חשמל ועוד.אני מכיר את חזי המון שנים, ולמי שצריך עוד המלצות .... פשוט שילך וייפגש עם חזי.
דורון שרייבר


מומלץ בחום. מוזמנים לנסות.
צפריר יצחקי


חוויה בלתי רגילה .. הפלגתי מספר פעמים עם חזי קשת .. יורד ים ותיק מנוסה ועם חוש הומור נהדר. כל הפלגה אני מתרגש מחדש
דני קרן


סקיפר מיקצועי וצוות מושלם. כל הפלגה חויה. מומלץ בחום.
אופיר רותם


תודה רבה חזי על שבת כיפית בטירוף עם כל החברים!!!!!חגגנו יום הולדת לחבר טוב בשבת שעברה, ההפלגה הייתה בטיחותית ומהנה ממש.חזי דאג לכל דבר שהיינו צריכים!
‏‎Yoav Pasternak‎‏


סקיפר מקצוען וסירה מפנקת.
Karin S.


חזי היקר, לאחר ההפלגה המרתקת בשבת , אני וחבריי רוצים להודות לך על היחס החם המקצועיות והסבלנות.. במשך כל ההפלגה זכינו למוזיקה טובה, אטרקציות במים ואירוח מכל הלב :) אני ממליצה להפליג עם חזי לכל אירוע ולכל שימחה אישר יקר ברמה האישית וכמובן סופר מקצועי עם עשרות שנים של ניסיון ימי מחכים כבר להפלגה הבאה ..
Oran M.


כלי מאובזר ונקי, בדרך כלל ביאכטות יש ריח מוזר ושם הריח היה נפלא והיה כיף להשאר גם בסיפון וגם בקבינה. חזי הוא סקיפר מנוסה וסמכנו עליו בעיניים עצומות תוך כדי שהוא מארח אותנו בחמימות. מומלץ מאוד לתאם הפלגה לחו"ל!!
גיל ר.


מעבר ליחס חם ואוהב,יאכטה מתוחזקת ברמה גבוהה מאוד וניסיון ימי חסר תקדים שבא לידי ביטוי בכל הפלגה והפלגה.... מומלץ בחום.
ישראל מ.


סקיפר חזי. יחס אישי חברי וחם יאכטה מתוחזקת ברמה גבוהה ביותר מפנקת ומאובזרת לחווית שייט בארץ או בחו"ל.
shmaya R.


יחס מדהים
‏‎Carmit Madani‎‏


חזי איש ים שנים רבות מאוד, בעל ניסיון עשיר מאוד, בעל אהבת הים ושמחת חיים מדהימה, כל הפלגה איתו היא חוויה ותענוג צרוף!! מומלץ בחום!!
צפריר יצחקי


בית ספר לשייט ברמה הגבוה ביותר וצאת עם חזי קשת לים זו חוויה בלתי נשכחת !!!
פז ארנון - נוני


חזי הוא איש ים מקצוען אמיתי, ואני אומר את זה באחריות כאחד שמפליג מעל 40 שנים, מחד איש טכני ששולט במכונה בחשמל ובאלקטרוניקה, ומאידך מפעיל שיכול להתמודד בכל מצב ים וברזי הניווט, איתו אני מרגיש בטוח בים. ניחן גם ביכולת בין אישית אוהב להנות לצחוק ותמיד דואג קודם לצוות שאיתו.
אלעד פ. זיו נעורים


חזי היקר!!
תודה רבה על חוויה באמת חד פעמית, באמת היה תענוג. תמיד נכון ללמד החל מתפעול היאכטה דרך ניווט חופי היסטוריה של עולם השייט, קרבות ימיים ועוד המון סיפורים אישיים מעניינים מהשירות בצוללות ההדרכה באתגרים וסתם כאלו מהחיים.
לא ציפיתי שכך יהיה אבל יצא לי ללמוד הרבה מההפלגה הזו על עצמי בכל מיניי הקשרים שונים ומגוונים. אין ספק שמשמרת לילה שקטה היא בין הדרכים הטובות ביותר לקבל ולהסיק תובנות על נושאים שונים. בקיצור תודה על חוויה עוצמתית, בטוח שהקורסים שלנו עוד יצטלבו וניפגש בים ומחוצה לו.
בהערכה רבה, אלעד.
ניר .ש


תודה ענקית חבר. אין מילים לתאר את החוויה, הסירה מתוקתקת, שלא לדבר על המקצועיות שבולטת בכל. נהננו כולנו מאוד מאוד. ממתינים כבר לפעם הבאה. תודה (ניר ש)
אלי .א


קשת ים, קשת של חוויות. מומלץ בחום, מומלץ ביום,ים של הנאה. ממליץ להצטרף ללימודי הסקיפר או לפחות להפלגות. נתראה בים 🎏
נמרוד גל


קשת ים, חוויה מדהימה.....שייט מהנה, חזי מקצוען אמיתי, מומלץ בחום.
yonatan feuermann


כול יציאה לים. חוויה חדשה
רינת.ד


תודה על שייט מלא חוויות.הילדים לא מפסיקים לספר מאיפה באו ואיזו חוויה עברו.
נתראה בשנה הבאה.
רותם ינאי


חזי יקר
זכות גדולה לצאת איתך לים. הנוכחות, המקצועיות, הגישה והאנושיות שלך הופכים אותך למודל לחיקוי ואת ההפלגה המשותפת לחוויה מהנה, מעצימה ומשמעותית.
תודה על הכל, נפגשים בשבוע הבא...